Strona Główna  »  Nasza szkoła  »  Absolwenci

Absolwenci

201520142013201220112010

klasa 3a


klasa 3b


klasa 3c

klasa 3a

  • Bilski Kajetan
  • Burzyński Jan
  • Duda Dominik
  • Dworszczak Mikołaj
  • Hałapacz Maciej
  • Łyskawa Bartosz
  • Nowak Jakub
  • Postawka Michał
  • Tybiński Jakub
  • Wachowski Maciej

klasa 3b

  • Arsłanowow Antoni
  • Brodecka Dominika
  • Chlabicz Aleksandra
  • Culic Anna
  • Gembarzewska Klaudia
  • Heczko Andreas
  • Iwaszkiewicz Jan
  • Jasielewicz Maciej
  • Jurczak Agata
  • Klusek Ewa
  • Kowalska Natalia
  • Michnacka Maja
  • Popko Agnieszka
  • Pszczołowska Karolina
  • Wieprow Filip

klasa 3c

  • Hebisz Wojciech
  • Koch Daniela
  • Lang Miriam
  • Machalica Karolina
  • Oparski Krzysztof
  • Popławski Michał
  • Ryman Stanisław
  • Słomiński Piotr
  • Stępnicka Zuzanna
  • Szpila Bartosz
  • Szpila Michał
  • Szymczyk Beniamin
  • Tomala Karolina
  • Wojszwiłło Krzysztof
  • Żarczyńska Hanna
  • Walczak Nicola
  • Karol Szubart

klasa 3ga
wychowawca: p. Julita Żak

  • Gabriela Chrobot
  • Wojciech Czarnecki
  • Piotr Holzhausen
  • Mateusz Karmelita
  • Maciej Kołakowski
  • Bartłomiej Kopeć
  • Jacek Leja
  • Zuzanna Ławrynowicz
  • Ewa Łyko
  • Marta Mszyca
  • Krzysztof Napiórkowski
  • Piotr Olczyk
  • Piotr Owczarek
  • Maja Ryszkowska
  • Dominika Skibińska
  • Igor Sołtysiak
  • Anna Szmagierewska
  • Wojciech Wymysłowski
  • Urszula Zielińska
  • Aleksandra Urbaniak

klasa 3gb
wychowawca: p. Iwona Gordziewicz

  • Gabriela Brzezinka
  • Joanna Dziedzic
  • Zuzanna Fried
  • Maja Golemiec
  • Natalia Gulik
  • Mikołaj Kłosiński
  • Mateusz Plewa
  • Tymoteusz Seredyński
  • Wiktoria Sobotka
  • Kinga Staniszewska
  • Hanna Stencel
  • Agata Uchman
  • Marcin Urbański
  • Agnieszka Wolf
  • Marta Wróblewska
  • Natalia Złotkowska
  • Ewelina Zub

klasa 3ga
wychowawca: p. Karolina Morton

  • Batorski Oskar
  • Daniw Mateusz
  • Domarecki Wojciech
  • Filemonowicz Maria
  • Gocałek Marcel
  • Harcej Maria
  • Joniak Przemysław
  • Kowalski Michał
  • Kowaluk – Łukasiewicz Ewelina
  • Litera Maja
  • Łyskawa Krzysztof
  • Prościak Paula
  • Rajski Aram
  • Różniak Paula
  • Słobodzian Aleksandra
  • Surma Justyna
  • Szczepanik Iga
  • Szczęśniak Krzysztof
  • Wachowska Adrianna
  • Zasławska Natalia

klasa 3gb
wychowawca: p. Beata Skuza

  • Borkowska Karolina
  • Chlabicz Zuzanna
  • Dams Weronika
  • Danek Michał
  • Daszkiewicz Gabriela
  • Hadaś Krzysztof
  • Hossa Marta
  • Karpiński Maciej
  • Kurdek Karolina
  • Ławrynowicz Maria
  • Malinowski Teodor
  • Pawul Alicja
  • Pękalska Paulina
  • Piątek Anna
  • Rzepka Magdalena
  • Skalski Michał
  • Sukiennik Jakub
  • Szejnicki Hubert
  • Szyszko Aleksandra

klasa 3ga
wychowawca: p. Małgorzata Stępnicka

  • Arciszewski Mikołaj
  • Falkiewicz Maciej
  • Haber Martyna
  • Hebisz Adrianna
  • Iwanek Gracjan
  • Jurkiewicz Igor
  • Kaleta Rafał
  • Kraszewska Kamila
  • Krause Julia
  • Maćkowski Jacek
  • Marcinkowski Bartosz
  • Postawka Anna
  • Ryman Wojciech
  • Staniszewski Miłosz
  • Starnawska Jessica
  • Stawecka Aleksandra
  • Stępień Marta

klasa 3gb
wychowawca: p. Katarzyna Buczak

  • Hen Patrycja
  • Kowalska Nikola
  • Król Marcelina
  • Krzyszowski Patryk
  • Kwiatkowska Matylda
  • Lasota Maja
  • Martyniak Artur
  • Myszkowska Magdalena
  • Poloch Weronika
  • Pukrop Weronika
  • Ratajczyk Dominika
  • Sierakowski Antoni
  • Smolański Mateusz
  • Święcki Mateusz
  • Witkowska Ewa
  • Zając Karolina
  • Zogata Zuzanna

klasa 3ga
wychowawca: p. Lilla Uszyńska

  • Marek Baran
  • Erik Burnell
  • Mateusz Hussak
  • Tymoteusz Ilczyszyn
  • Kajetan Jastrzębski
  • Kajetan Kleszcz
  • Piotr Kołakowski
  • Michal Kukul
  • Szymon Litera
  • Maciej Malańczuk
  • Paweł Matławski
  • Maciej Popko
  • Piotr Sędzik
  • Marcel Stępien
  • Wojciech Wereszko
  • Piotr Zarębski

klasa 3gb
wychowawca: p. Dorota Szemro Aleksandrowicz

  • Mikołaj Brachmanski
  • Filip Brodzisz
  • Karolina Brysiak
  • Patryk Brzoza
  • Adrianna Koronowska
  • Dominika Olechno
  • Maciej Orłowski
  • Aleksander Pawul
  • Gracja Ponikowska
  • Mateusz Prokopczak
  • Alina Pułka
  • Krystyna Rojdestvenskaja
  • Aleksander Ruśkowski
  • Jakub Uchman
  • Iga Willmann
  • Klaudia Żółtowska

klasa 3gc
wychowawcy: p. Adrianna Żywicka, p. Julita Żak

  • Katarzyna Baziuk
  • Jan Bielas
  • Agnieszka Błaśkiewicz
  • Kacper Domisiewicz
  • Bartosz Kaczmarek
  • Pawel Kolbusz
  • Nicole Kowalczuk
  • Julian Ławrynowicz
  • Adela Limisiewicz
  • Marcela Olik
  • Justyna Pióro
  • Asman Rajski
  • Natalia Ryszkowska
  • Magda Serwadczak
  • Natalia Sierenberg
  • Szymon Sypniewicz
  • Natalia Tomasz
  • Maurycy Urzędowski
  • Anna Zielinśka

"Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - Albert Einstein