Drzwi Otwarte

Piknik edukacyjny Sobota, 18 maja Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły!     Zapraszamy serdecznie wszystkich Kandydatów do klas I – II wraz z Rodzicami na Drzwi otwarte, które odbędą się 18 maja w formie pikniku edukacyjnego. Więcej informacji w sekretariacie.    

Czytaj więcej…

Dzień Otwartych Drzwi dla kl. 4-6

Drzwi Otwarte Środa, 6 marca, godz.16:00 Zapraszamy kandydatów i wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły!     Bazując na wieloletniej tradycji jednego z najlepszych gimnazjów w mieście, szczycącym się prawie 100% zdawalnością egzaminów, postanowiliśmy przekształcić je w szkołę podstawową PARNAS. Teraz w nowej lokalizacji przy ul. Zielińskiego 38. Rekrutujemy do klas 0-3 i 4-6. Serdecznie zapraszamy wszystkich Kandydatów do klas IV – VI wraz z Rodzicami na Drzwi otwarte, które odbędą się 6 marca o godz. 16.00.    

Czytaj więcej…

Szkolny Konkurs Recytatorski

  Informujemy, że I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Obraz babci i dziadka w poezji” zajął uczeń klasy I – Jaś.Wyróżnienia otrzymują: Zuzia – kl. IV, Wiktor – kl. IV oraz Paweł z kl. VI.Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ciekawe interpretacje  Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu po feriach.

Czytaj więcej…

„Zabawy dziecięce” w klasie 4a

„Zabawy dziecięce” wg Bruegel’a przedstawiają uczniowe 4a. Ożywiony obraz to nauka i zabawa. Rodzicom dziękuję za rewelacyjne stroje, dzięki którym poczuliśmy się jak w XVI wieku.

Czytaj więcej…

Kącik Małego Odkrywcy

  Kąciku Małego Odkrywcy i tornado w butelce   Wstrzymaj   -0:02 Dodatkowe ustawienia wizualne Włącz oglądanie z przewijaniemKliknij, aby powiększyć   Aktywuj    

Czytaj więcej…

Zimowa przerwa Świąteczna

Informujemy, że w dniach 24.12 – 01.01.2019 szkoiła jest nieczynna. Zapraszamy 2 stycznia. Składamy wszystkim piękne życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dziękujemy za wczorajszą uroczystość. 

Czytaj więcej…

Najnowszy numer „Agrafki” już jest!

  WSPANIAŁYCH ŚWIĄT! Dla wszystkich naszych czytelników. Już jutro w szkole najnowszy numer i Agrafki, i dodatku klas młodszych: Spinacza. Wiele ciekawych tekstów, m.in. o działaniach wolontariatu, podpowiedzi, co na prezent, recenzji, reportaż z serca Tybetu i wiele , wiele więcej. Szukajcie nas!!!

Czytaj więcej…

Pierniki jak marzenie

Kolejny raz piękne,pachnące pierniczki zdobią szkołę. Tym razem prym wiodą uczniowie klas czwartych i piątych. rozstrzygniecie konkursu nastąpi podczas wieczoru wigilijnego w czwartek, 21 grudnia.  

Czytaj więcej…

Warsztaty w MPWiK

Klasa piąta wzięła udział w warsztatach organizowanych przez MPWiK we Wrocławiu. tematem były wody słodkie i słone.  

Czytaj więcej…

Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2018

W XXVI wojewódzkim konkursie rzeźbiarskim „Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2018“ sukcesy odnieśli:• Wiktor kl. 4- nagroda• Miłosz kl. 3b – wyróżnienie • Natalka i Nadia kl.4 – wyróżnienie• Mateusz z kl.4 – wyróżnienie• Gabrysia i Amelka z kl. 6b – wyróżnienieWernisaż i wręczenie nagród 12.12 g. 12.00 w Muzeum Etnograficznym przy ul. Traugutta.  Rozdanie nagród w Muzeum Etnograficznym! Jeszcze raz gratulacje Artystki i Artyści !

Czytaj więcej…

Kącik Małego Odkrywcy

  Uczniowie klas czwartych na zajęciach Kącik Małego Odkrywcy odkryli dzisiaj, czym jest  napięcie powierzchniowe oraz dlaczego,  brud się boi mydła.

Czytaj więcej…

"Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - Albert Einstein