Strona Główna  »  Wydarzenia 2013/2014   »   Warsztaty fotograficzne i filmowe

Warsztaty fotograficzne i filmowe

W przedostatni weekend (10-12.01.14.) odbyła się wycieczka do Krakowa dla uczestników zajęć filmowych, prowadzonych przez p. Rafała Zarychtę. Grupa sześciu osób z klas 1b i 2b oraz ich opiekun, w piątkowe popołudnie wyruszyła na podbój stolicy Małopolski. Już około 19:00 wszyscy znaleźli się w samym centrum Krakowa, gdzie mieściło się ich miejsce zamieszkania.
Podczas warsztatów fotograficznych, oraz w niewielkim stopniu filmowych, uczniowie uczyli się tajników robienia idealnych zdjęć i filmów. Po lekcjach teoretycznych przyszedł czas na wykorzystanie nowo nabytych umiejętności, a najlepszym miejscem do robienia zdjęć (i ujęć) okazał się oczywiście Wawel i jego okolice wraz z całym Starym Miastem.
Po dwóch dniach pracy i wrażeń, zwiedzania i degustacji pysznego krakowskiego jedzenia, z mnóstwem nowych umiejętności uczniowie wrócili do Wrocławia. Zachwyceni parnasowicze zapowiadają kolejną wycieczkę, i mówią, że Kraków tak im się spodobał, że chętnie wybiorą się w to samo miejsce jeszcze raz.

Ada Goretzky, 2b